Tech Lead (Python)

  • Full time
  • Prague
  • Posted 6 days ago
Node.js (nice to have)
PostgreSQL (regular)
AWS (regular)
English (advanced)
Django (advanced)
Python (advanced)

W ITLT realizujemy usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT, a także rozwijamy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. Wspieramy procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Tech Lead’a z Pythonem.
Informacje ogólne
  • Lokalizacja oddziału w PL: Warszawa
  • Stawka: 180 – 200 zł / h na FV (zależnie od dopasowania do roli). Zaangażowanie stałe na full-time
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie dla chętnych biuro w Warszawie.
  • Sektor: soft dostarczany branży fitness (siłownie) – Ameryka Północna i Środkowa.
  • Projekt: rozwijany produkt zapewnia szeroki zakres usług w jego skład wchodzą m.in.: przetwarzanie płatności (automatyzacja), zarządzanie kadrą siłowni, zarządzanie kartami członkowskimi oraz harmonogramem zajęć.
  • Struktura zespołu: 1 DevOps, 3 Python Devs, 1 React Dev, 2 BA, Scrum Master, 1 AQA, 7 Manual QA.
  • Stack Technologiczny:
    • Frameworks: Django, NodeJS.
    • AWS: Elastic Kubernetes Service, Elastic Container Service, Elastic Container Registry, MSK, Secrets Manager, S3, RDS, ElastiCache, Lambda, ElastiCache, LB, Route 53, IAM.
    • Containers and orchestration tools: k8s, Docker + Jenkins & Harass. IaC: Terraform, Atlantis.
    • DB: PostgreSQL, Redis, AWS Aurora.
    • Other: OpenSearch, Grafana, Sonarqube, Celery.
  • Zakres obowiązków:
    • ok. 30% czasu pracy / zakresu Twoich obowiązków będzie czynnym programowaniem.
    • 70% to czas, który poświęcisz m.in. na wspieranie teamu technicznego, biznesu oraz rozwój produktu:
      • kluczowe / strategiczne decyzje ws. kształtu stosu technologicznego,
      • mentoring i planowanie ścieżki rozwoju kolegów z mniejszym stażem,
      • wspieranie w obszarze technicznym Analityka i Product Ownera w rozwoju produktu i spotkaniach ze stakeholderem.

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu z użyciem Python’a.
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Tech Leadera / Team Leadera.
  • Bardzo dobra znajomość Python’a oraz Django.
  • Solidna wiedza na temat usług AWS w chmurze, ich ograniczeń i specyfiki.
  • Doskonałe zdolności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i prezentacji.
  • Bardzo dobry język angielski, niezbędny do codziennej komunikacji.

Oferujemy:
  • Niepodważalny wpływ na kształt i rozwój produktu.
  • Pełną swobodę pracy zdalnej.
  • Długofalowe stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Szansę na uczestniczenie w kluczowych projektach dla dużej firmy działającej w bardzo stabilnym sektorze.
  • Możliwość rozwijania się w kierunku mentora / szkoleniowca.
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia IT – wskaż co Ciebie interesuje.
  • Zajęcia z języka angielskiego.
  • Benefity (Lux Med., MultiSport).

W razie pytań proszę o kontakt bezpośredni z <a href="https://

To apply for this job please visit cz.talent.com.