Senior Java Developer

  • Full time
  • Prague
  • Posted 7 days ago
English (junior)
Databases (regular)
JEE (advanced)
Spring (advanced)
Java (advanced)
Zadania programisty:
  • tworzenie firmowych rozwiązań – jesteśmy firma produktową,
  • projektowanie, implementacja i testowanie systemów transakcyjnych wysokiej przepustowości i dostępności – każdy ma wpływ na produkt,
  • udział we wszystkich fazach cyklu wytwarzania oprogramowania – jesteś na bieżąco z cyklem życia produktu,
  • współpraca z front-end developerami, product ownerem, devops, ICT – bo stawiamy na komunikację i współpracę,
  • przygotowywanie i realizacja wdrożeń.

Kim jesteśmy:
  • rozwijamy produkty płatności, obejmujące integracje z bankami i partnerami z sektora finansowego. Przykładowe integracje to ApplePay, GooglePay, BLIK, polskie banki oraz instytucje kartowe FirstData, eCard. Integracje z firmami obsługującymi płatności za granicą,
  • tworzymy produkty weryfikacji tożsamości użytkowników Internetu, w tym: budowanie modeli i narzędzi scoringowych do wyznaczania zdolności kredytowych, foto i wideo-weryfikacja, systemy indeksowania i analizy pełno tekstowej, narzędzia Machine Learning,
  • działamy w obszarze komunikacji: SMS/E-MAIL/MMS/RCS, w tym rozwój bota automatyzującego konwersacje z użytkownikami,
  • pełną game naszych usług możesz podejrzeć na stronie: Blue Media S.A.

Kogo szukamy:
  • doświadczenie w programowaniu w języku Java,
  • bardzo dobra znajomość technologii Spring lub JEE,
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych,
  • angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość metodyk zwinnych,
  • doświadczenie w kontaktach z biznesem
  • doświadczenie w pracy z bazami relacyjnymi przechowującymi duże liczby danych, optymalizacja zapytań, techniki tuningu baz,
  • biegłość w posługiwaniu się programowaniem funkcyjnym,
  • doświadczenie w projektowaniu/architekturze systemów rozproszonych,
  • doświadczenie w utrzymywaniu systemów produkcyjnych,
  • doświadczenie w pracy z kontenerami i usługami chmurowymi.

Jak pracujemy:
  • w małych zespołach,
  • Intellij IDEA,
  • JIRA + Agile + Confluence,
  • Git,
  • Crucible,
  • GitLab CI/CD, Bamboo,
  • Java EE/SpringBoot,
  • Java 1.8+,
  • Wildfly,
  • JAX-RS, JAX-WS,
  • ActiveMQ, IBM MQ, Kafka,
  • ELK Stack,
  • Docker,
  • Kubernetes,
  • AWS,
  • PostgreSQL, czasami Oracle, MS SQL.

Co oferujemy:
  • indywidualne dopasowanie obszaru do Twoich preferencji – już na etapie rekrutacji ustalamy co chcesz robić i gdzie czujesz się najlepiej,
  • szeroką ofertę produktową – możesz się rozwijać w wielu obszarach,
  • elastyczne godziny pracy,
  • Pracę zdalną lub w jednym z 4 biur – ty wybierasz,
  • dowolną formę zatrudnienia – Ty wybierasz czy wolisz umowę o pracę czy B2B,
  • wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie (basen, sauny, siłownia),
  • Szereg ciekawych benefitów w ramach UoP: dopłatę do ubezpieczenia medycznego, pakietu Multisport, dofinansowanie żłobków, przedszkoli, startu w zawodach sportowych, finansowanie szkoleń i kursów, cykliczne spotkania ze specjalistami różnych dziedzin (trenerzy, fizjoterapeuci, dietetycy),
  • biuro z widokiem na morze.
CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!
Co dalej:
  • Zapoznamy się z Twoją aplikacją
  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

To apply for this job please visit cz.talent.com.