Regular .NET Developer

  • Full time
  • Prague
  • Posted 2 weeks ago
Angular (nice to have)
DevOps tools (nice to have)
Cloud (nice to have)
Microservices (nice to have)
English (regular)
Visual Studio (regular)
SQL (regular)
.NET Core (regular)
.Net (regular)
C# (regular)
Next Technology Professionals świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepiej wykwalifikowanych kandydatów z branży IT.

Dla jednego z naszych partnerów biznesowych poszukujemy trzech kandydatów na stanowisko: Mid .NET Developer (backend lub fullstack z Angular)

Warunki zaangażowania:

Branża: Software House (30-50 osób)
Wakaty: 3
Lokalizacja: 100% zdalnie (teraz i zawsze)
Delegacje: brak
Start: ASAP (na właściwego Kandydata poczekamy max 1 miesiąc)
Stawka: 125 – 150zł netto + VAT / h (do ustalenia)
Zatrudnienie: B2B (outsourcing z NEXT), full-time, tylko długofalowo (12msc +)
Projekt: projekty dla różnych branż: healthcare, insurance, finance (do omówienia już z Klientem, w któym najlepiej byś się odnalazł)

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):
  • rozmowa z rekruterem NEXT (10 minut)
  • przedstawienie kandydatury
  • wideorozmowa z potencjalnym przełożonym (CTO)  / weryfikacja techniczna (1h)
  • decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów i aplikacji (backend lub fullstack – jak Ci wygodnie)
  • Rozwój narzędzi i komponentów w środowisku .NET z naciskiem na C#
  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących produktów firmy
  • Tworzenie aplikacji na potrzeby klientów
  • Stosowanie zwinnych metod programistycznych do projektowania, tworzenia i uruchamiania nowych komponentów oprogramowania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne / informatyczne lub pokrewne (ekonometria, matematyka itd.)
  • 3-6 lat komercyjnego doświadczenia w roli .NET / Fullstack Developera
  • Dobrej znajomości C#, .NET, .NET Core, SQL, Visual Studio
  • Znajomości pracy w Agile / Scrum
  • Cech charakteru: dokładności, systematyczności i chęci rozwoju zawodowego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Język angielski na poziomie B2+ (w mowie i piśmie)
Mile widziane:
  • Znajomość JavaScript, WebAPI i Angular
  • Znajomość i wiedza z obszaru rozwiązań chmurowych oraz DevOps + CI/CD
Oferujemy:

  • Transparentny i uczciwy model współpracy długofalowej (bezterminowy kontrakt B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy (start w zakresie 6:00 – 10:00, ustalamy na bieżąco, jak Ci wygodnie)
  • Profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery (zawsze gotowi do rozmowy i pomocy – nigdy nie będziesz miał świadomości, że czegoś nie wiesz, nie wyjaśniłeś lub zostałeś pozostawiony w projekcie “sam sobie”)
  • Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie
  • Stabilne zaangażowanie długofalowe w teamie ludzi, którzy wiedzą co i w jakim celu robią 😉
  • Ekosystem dzielenia się wiedzą i rozwoju zawodowego

To apply for this job please visit cz.talent.com.