QA Automation Engineer

  • Full time
  • Prague
  • Posted 2 months ago

MPC

Automated Testing (junior)
Cypress (junior)
TypeScript (regular)
JavaScript (regular)
English (advanced)
JIRA (advanced)

Jesteśmy Katowicką firmą IT z ponad 100 osób na pokładzie i 1 psem. Mocno dywersyfikujemy swoje działania i mimo pandemii właśnie w okresie dwóch ostatnich lat urośliśmy najbardziej. Nasze działania skupiają się wokół własnego produktu getzendo.io, części software house (usługi na rzecz firm zewnętrznych w obszarze IT) oraz współpracy z klientem ze Stanów Zjednoczonych.

MUST HAVE:
✅  min. 1 rok doświadczenia w obszarze testów manualnych;
Doświadczenie w testowaniu automatycznym – również niekomercyjne;
✅ Wiedza w zakresie narzędzi:
  • Cypress, Javascript, Typescript
  • Jira/Asana
  • Git
  • DevTools
  • Browserstack
  • Postman
  • GraphQL
✅ Płynna znajomość języka angielskiego (min. B2);
✅ Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

NICE TO HAVE:
✅ Certyfikat ISTQB;

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:
Szukamy testera automatyzującego, projekt prowadzimy od ponad 4 lat. By zapoznać się z ze szczegółami wejdź na stronę placester.com, jako że właśnie nad tym będziesz z nami pracował. W głównej mierze tworzymy platformę umożliwiającą agentom nieruchomości w prosty i intuicyjny sposób “wyklikanie” sobie strony internetowej.

WYNAGRODZENIE:
8 000 – 12 000 PLN netto + VAT na B2B
6 630 – 9 960 PLN brutto UoP

BENEFITY:
25 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług B2B,UZ;
Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej lub w biurze
Prywatna opieka zdrowotna (Luxmed);
✅ Dofinansowanie do karty Multisport;
✅ 2 000 PLN rocznie w ramach budżetu rozwojowego;
✅ Dofinansowanie do ubezpieczenia (Warta);
✅ MPCharity: program do którego można zgłaszać inicjatywy, które chcielibyśmy wspomóc.

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?
krok 1. Około 15 minutowa rozmowa z osobą z działu HR (otrzymasz informacje o projekcie, a my zadamy kilka podstawowych pytań);
krok 2. Otrzymasz zadanie techniczne, na jego wykonanie masz 24h;
krok 3. Rozmowa z osobą z działu HR, osobą techniczną oraz Twoim potencjalnym TL;
krok 4. Rozmowa z klientem (ten krok nie zawsze ma miejsce, jednak zależy nam by się odbył bo dzięki temu poznajesz ludzi z którymi będziesz pracował/a).

To apply for this job please visit cz.talent.com.