Mid Product Owner

  • Full time
  • Prague
  • Posted 3 weeks ago
Scrum (nice to have)
analiza (regular)
Confluence (regular)
JIRA (regular)
Backlog Management (regular)
Agile (regular)
English (advanced)
Czy wiesz co jest największym hamulcem afrykańskiej gospodarki? Brak swobodnego przepływu pieniędzy pomiędzy Afryką a resztą świata. Wysokie koszty operacyjne oraz brak odpowiednich zabezpieczeń skutecznie utrudniają życie inwestorom.
Code & Pepper wpólnie z AZA Finance od lat stawia czoła tym przeciwnościom! Szukamy Mid PO, który pomoże nam tworzyć platformę, która umożliwia bezpieczny, szybki oraz niezawodny system płatniczy dla pojedynczych użytkowników i firm zlokalizowanych w Ghanie, Nigerii, Tanzanii i Ugandzie.

Jakie obowiązki czekają na Ciebie?
  • bliska współpraca z innymi PO
  • prowadzenie zespołu pod kątem realizacji założeń produktowych
  • zarządzanie backlogiem
  • zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych
  • podejmowanie decyzji, wyjaśnianie wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych zależności produktowych wszystkim interesariuszom zaangażowanym w proces decyzyjny
  • koordynowanie komunikacji między klientem a zespołem deweloperskim
  • facylitacje spotkań scrumowych
Nasze “must have” na start
  • około 2-letnie doświadczenie w roli PO, Proxy PO lub BA
  • umiejętność analitycznego myślenia i biegł znajomość technik analizy danch
  • zrozumienie zagadnień technicznych
  • umiejętność identyfikowania i opracowywania potrzeb biznesowych w wymagania produktowe poprzez warsztaty, wywiady, prototypowanie
  • doświadczenie w zarządzaniu backlogiem
  • doświadczenie w tworzeniu user stories i definiowaniu kryteriów akceptacji
  • otwartość na dzielenie się wiedzą
  • znajomość narzędzi takich jak Jira, Confluence
  • doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku
  • niezależność, dbałość o szczegóły, silne poczucie odpowiedzialności
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
Co możemy Ci zaproponować?
  • możliwość wyboru formy współpracy – B2B, Umowa o pracę lub Umowa zlecenia
  • 100% swobody, czyli elastyczny czas pracy i gwarancję 100% pracy zdalnej
  • 26 dni płatnego urlopu, święta i płatne dni dla krwiodawców
  • 30 płatnych dni na wypadek choroby (pokrywamy 80% stawki godzinowej)
  • 2 dni w roku na własny rozwój oraz możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach
  • kartę Multisport Plus oraz prywatną opiekę medyczną w TU Zdrowie lub Luxmed
  • MacBook Pro

To apply for this job please visit cz.talent.com.