Junior Front-end Developer

  • Full time
  • Prague
  • Posted 7 days ago

Profit Network Sp. z o.o.

JavaScript (junior)
HTML (junior)
CSS (junior)
English (junior)
WordPress (junior)
CRM (junior)
Nasza firma specjalizuje się w programowaniu rozwiązań IT dla międzynarodowych klientów. Pracujemy w małych zespołach projektowych specjalizujemy się w Fint-ech, programach lojalnościowych i systemach CRM. Posiadamy 12 letnie doświadczeni w wiele użytecznych rozwiązań technologicznych do szybkich wdrożeń. Poszukujemy Junior Developera który pragnie uczyć się i pracować z bardzo zaawansowanym zespołem programistów.
Zadania, które czekają na Ciebie:
  • rozwój projektów
  • wdrożenia landing page dla klientów
  • wdrażanie rozwiązań zaprojektowanych przez naszych grafików
Czego oczekujemy:
  • znajomości CSS / HTML
  • znajomości JavaScript
  • znajomości budowania projektów RWD
  • staranności i samodzielności
  • chęci nauki i rozwoju
  • znajomości języka angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
Co proponujemy:
  • umowę o pracę (lub kontrakt B2B) w firmie o stabilnych fundamentach
  • stały rozwój zawodowy, szkolenia, dostęp do materiałów edukacyjnych

To apply for this job please visit cz.talent.com.