Data Analytics Expert/Manager

  • Full time
  • Prague
  • Posted 1 week ago
Polish (regular)
BI/Cloud/BigData (advanced)
English (advanced)
Architecture (advanced)
strategic advice (master)
Zadania:
  • Projektowanie najlepiej dopasowanych rozwiązań do przetwarzania i zarządzania danymi
  • Nadzór nad prowadzeniem prac w zakresie zaawansowanej analityki danych, platform danych i architektury danych
  • Pełnienie roli eksperta lub kierownika średniej wielkości zespołów deweloperów i konsultantów (BI/ML/BigData/Cloud)
  • Szacowanie złożoności systemów
  • Wspieranie liderów zespołów programistów w kluczowych decyzjach technologicznych
Idealny kandydat powinien mieć:
  • Wyższe wykształcenie (najchętniej informatyka, data science, matematyka itp.)
  • Kilkuletnie doświadczenie w roli architekta rozwiązań lub eksperta najchętniej w firmie konsultingowej
  • Doświadczenie w obszarze BI, big data, machine learning lub cloud
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracami zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1) i polskiego (minimum B2)
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (brak możliwości podpisania kontraktu B2B)
  • Premie roczne
  • Samochód lub ekwiwalent pieniężny
  • Budżet na szkolenia, konferencje i edukację
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Opieka medyczna i karta sportowa
  • Praca zdalna w 100%

To apply for this job please visit cz.talent.com.