Backend Web Developer (Node.js)

  • Full time
  • Prague
  • Posted 1 week ago

Concise Software

API (regular)
ORM (regular)
Express.js (regular)
Git (regular)
JavaScript (regular)
English (advanced)
Rozwijamy się! Nasz zespół poszukuje obecnie Backend Developera. Niesamowicie ucieszymy się, jeżeli to będziesz właśnie Ty!

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin nastawionych na ciągły rozwój oraz zmienianie na lepsze otaczającego nas świata. Współpracujemy z najlepszymi na świecie – dzięki temu czujemy, że nasza misja realnie przekłada się na konkretne projekty.

Ciągłe poszerzanie horyzontów i zaagnażowanie to coś, co niezwykle cenimy. Nasz zespół chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz wspiera każdego, kto dołącza do grona naszych pracowników. To coś, czego szukasz w swoim życiu zawodowym? Skontaktuj się z nami!

Możliwość 100% pracy zdalnej

Wymagania:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w Node.js.
  • Bogate doświadczenie w JavaScripcie (es6+).
  • Komercyjne doświadczenie w pracy z frameworkiem: express.js, NestJs
  • Doświadczenie w pracy z ORM, np. TypeORM
  • Doświadczenie w systemach kontroli wersji np. GIT.
  • Znajomość narzędzi do testowania (Mocha/Chai/Jest).
  • Znajomość relacyjnych baz danych np. MySQL/PostgreSQL.
  • Umiejętność typowania w Typescript.
  • Umiejętność dokumentowania interfejsów API za pomocą narzędzi Swagger/Postman.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (np. MongoDB, DynamoDB)
  • Znajomość BDD.
  • Znajomość koncepcji AWS, ECS, Lambda, Cognito, S3.
  • Znajomość procesów CI i CD.
  • Rozumienie różnic pomiędzy monolitem, modularnym monolitem a mikroserwisami.
  • Rozumienie czym jest DDD i w jakich przypadkach warto z tego korzystać.
  • Umiejętność stosowania w praktyce wszystkich poziomów piramidy testów.
  • Umiejętność pisania czystego kodu, zgodnego z zasadami SOLID, GRASP.
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych w przypadkach, które tego wymagają i rozumienie kiedy ich stosowanie się nie opłaca.

Obowiązki:
  • Współtworzenie i programowanie warstwy back-end dla systemu www.
  • Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej.
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania.
  • Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych.
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Budżet na wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • Lekcje języka angielskiego
  • System premiowy MyBenefit
  • Bibliotekę branżową + bazę e-learning
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Środowy lunch (biuro)

To apply for this job please visit cz.talent.com.