Automotive Software Engineer

  • Full time
  • Prague
  • Posted 1 week ago
Autosar (nice to have)
Agile (nice to have)
English (regular)
C++ (regular)
C (regular)

Twoje kompetencje:
praktyczna znajomość języka C lub C++,
znajomość standardów motoryzacyjnych,
umiejętność rozwiązywania problemów (dbałość o szczegóły),
dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie / poziom B2 lub wyższy),
komunikatywność i orientacja na pracę zespołową.

Mile widziane:
doświadczenie w zakresie metod Agile (Scrum, Kanban, programowanie w parach, TDD),
stopień licencjata, inżyniera bądź magistra w dziedzinie informatyki lub innej pokrewnej,
doświadczenie w projektach automotive,
doświadczenie z AUTOSAR.

Twoje zadania:
✔️projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w najnowszych autach,
✔️zapewnienie wysokiej jakości kodu i produktu,
✔️ wdrażanie i utrzymywanie testów funkcjonalnych i jednostkowych.

Opis przykładowego projektu:

Aplikacja do automatycznego testowania obrazów i ich metadanych przesyłanych przez zewnętrzną kamerę w samochodach marek premium. Celem zespołu jest emulacja kilku komponentów zgodnych z architekturą Autosar w celu weryfikacji poprawności działania modułu ADCAM oraz poprawności samego obrazu przesyłanego z kamery.

W czasie rozmowy rekrutacyjnej poznajemy umiejętności i preferencje rozwoju inżyniera. Na tej podstawie możliwe jest indywidualne dopasowanie kandydata pod konkretny projekt.

Korzyści pracy z nami:

Hybrydowy model pracy – nowoczesne biuro w centrum miasta lub wygodna praca w domu
Autorskie koszty uzyskania przychodu – realne zwiększenie dochodu
Międzynarodowe środowisko pracy, j. angielski w codziennym użyciu
❤️ Prywatna opieka zdrowotna (Luxmed)
Wsparcie aktywności sportowej (Karty Multisport i program Codelab4fit)
Okazjonalne bonusy świąteczne (Karta Mastercard ZFŚP)

To apply for this job please visit cz.talent.com.